skup aut dostawczych

skup aut wejherowo

Jeżeli masz na placu niepotrzebny już samochód dostawczy – w dowolnym stanie technicznym – i nie wiesz co z nim zrobić – zapraszamy Cię do naszego skupu. Pojazdy dostawcze interesują nas nie mniej jak osobowe, dlatego możesz być pewien, że zaproponujemy Ci uczciwą i atrakcyjną stawkę.

Skupem aut dostawczych zajmujemy się już od wielu lat. Działamy na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi, Redy i Wejherowa, ale także w okolicach tych miejscowości. Jeżeli jesteś mieszkańcem któregoś z tych miast i posiadasz auto dostawcze, które już nie spełnia swojej funkcji, a tylko przysparza Ci problemów zajmując miejsce na placu i generując niekończące się koszty napraw, sprzedaj je do naszego skupu samochodów dostawczych i zyskaj gotówkę, którą będziesz mógł przeznaczyć na przykład na pokrycie części kosztów zakupu nowego dostawczaka.

W szczególności interesują nas następujące marki samochodów dostawczych:

  • Mercedes;
  • Opel;
  • VW;
  • Iveco;
  • Citroen.

Ponadto jesteśmy zainteresowani autami dostawczymi:

  • w pełni sprawnymi – bardzo chętnie kupimy pojazdy w dobrym stanie technicznym i wizualnym, za które zapłacimy naprawdę wysokie stawki;
  • uszkodzonymi – nie stanowi dla nas problemu to, że samochód, który chcesz nam zaproponować jest uszkodzony, zaniedbany, niesprawny, nie na chodzie, bez OC, przeglądu, z dużym przebiegiem czy uszkodzonym silnikiem;
  • powypadkowymi – chętnie odkupimy samochody dostawcze powypadkowe i pokolizyjne;
  • poleasingowymi – jeśli skończył Ci się leasing i myślisz już o czymś innym, a nie chcesz zbytnio tracić czasu na pozbycie się starego auta, zadzwoń, a na pewno złożymy dobrą ofertę.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA NASZ SKUP SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH?

Nasz skup samochodów dostawczych cieszy się bardzo dobrą opinią pośród dotychczasowych klientów, a my dzięki temu rozszerzamy swoją działalność o kolejne punkty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów udostępniamy możliwość wyceny pojazdu przez telefon oraz online. Wysokimi stawkami, jakie proponujemy za używane auta dostawcze, zaskoczyliśmy już niejednego wybrednego klienta. Współpraca z nami jest przy tym w pełni bezpieczna i legalna.

NIE ZWLEKAJ…

Wiemy jak trudno jest sprzedać używane auto dostawcze. Trzeba w to zainwestować trochę czasu, energii i cierpliwości. Ale wcale nie musi tak być. Jeżeli zależy Ci na rzetelnej wycenie, szybkiej transakcji, ale i pełnym bezpieczeństwie, wychodzimy Ci naprzeciw. Zaufały nam już setki klientów, którzy do nas wracają z kolejnymi autami, a to jest chyba najlepsza możliwa rekomendacja.