skup aut sopot

skup aut sopot
Wszystkich właścicieli samochodów z Sopotu, którzy chcą pozbyć się zbędnego pojazdu serdecznie zapraszamy do naszego auto skupu. U nas zawsze możesz liczyć na uczciwą wycenę oraz szybką i bezpieczną transakcję. Jeżeli masz trudności ze sprzedażą swojego starego samochodu skontaktuj się z nami. Odciążymy Cię ze wszystkich formalności, a Ty zaoszczędzisz swój cenny czas.

Poza tym wybierając nasz skup zyskujesz gwarancję:

– gotówki za samochód – wypłacana jest natychmiast po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków i podpisaniu umowy;

– bezpłatnego dojazdu – jeśli Twoje auto jest niesprawne i nieruchome oferujemy odbiór samochodu z wyznaczonego miejsca. Jeśli Twoje auto jest sprawne, ale wolisz, żebyśmy sami je odebrali, również zrobimy to za darmo;

– fachowej wyceny – nie zaniżamy za wszelką cenę wartości Twojego auta. Dla nas liczy się bardziej Twoje zadowolenie i to, żebyś polecił nasz skup znajomym lub sam do nas wrócił z kolejnym autem;

– zadowolenia – nasz skup samochodów w Sopocie cieszy się bardzo dobrą opinią wśród dotychczasowych klientów.

Skup samochodów Sopot

Nasi specjaliści to pasjonaci motoryzacji z fachową wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem, dlatego jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż samochodu w naszym skupie możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach. Nasi pracownicy zaproponują Ci najwyższą możliwą stawkę i zadbają o wszystkie formalności związane z transakcją. Po Twojej stronie pozostaje tylko podpisanie umowy i odbiór gotówki. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami już teraz, a na pewno znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Bez względu na to czy chcesz przekazać w nasze ręce samochód osobowy, dostawczy, powypadkowy czy poleasingowy zawsze możesz liczyć na uczciwą ofertę oraz profesjonalną obsługę.

AUTO SKUP SOPOT – TO PROSTE!

Co jeszcze powinieneś wiedzieć przed podjęciem decyzji o sprzedaży auta w naszym skupie?

Sprzedawanie u nas jest proste. Stawiamy na jasne i przejrzyste warunki, a Ty masz poczucie kontroli nad całym procesem. Jak dokładnie to wygląda?

Pierwszy kontakt – możesz zadzwonić lub przesłać nam prośbę o wycenę na maila, odpowiemy błyskawicznie.
Bezpłatna wycena pojazdu – online czyli na podstawie zdjęć, które prześlesz nam na maila lub tradycyjnie umówimy się na spotkanie w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.
Akceptacja warunków – to Ty jesteś tu stroną decyzyjną.
Sporządzenie umowy kupna-sprzedaży – zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa.
Wypłata gotówki – następuje od razu.
Bezpłatne odebranie i transport samochodu – ze wskazanego przez Ciebie miejsca.
Wyrejestrowanie pojazdu – nie zapomnij o tym.

Wszystko jest w pełni legalne, z poszanowaniem środowiska naturalnego i przy minimalnym zaangażowaniu z Twojej strony. Jeśli masz na sprzedaż stare auto, do którego już nie masz cierpliwości, chcesz zyskać miejsce w garażu i gotówkę w kieszeni, nie zwlekaj i umów się na wycenę.